Още риба в язовир Дъбника
Още риба в язовир Дъбника / netinfo

Ще зарибяват врачанският язовир “Дъбника” с нови 2 тона риба - това съобщиха от община Враца. Между 4 и 6 хиляди лв. ще поискаме от Министерството на земеделието и горите , уточни кметът Войслав Бубев.Последното зарибяване на водоема е направено с бяла риба преди 2 години.