Опит за самоубийство във Вършец
Опит за самоубийство във Вършец / netinfo
18-годишен от Вършец е направил опит за самоубийство, съобщиха от ОДП- Монтана. Младежът е скочил с велосипед в река Ботуня, до моста за кв. “Изток”. Лицето е настанено в болницата в Монтана с травма на гръбначния стълб, без опасност за живота. По случая работи РУ-Вършец.