В четвъртък областния управител на Враца д-р Антонио Георгиев ще оповести резултатите от проверката на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране на топлинните счетоводители във Враца. Проверката бе по негова инициатива, заради оплаквания за високи сметки за парно за месец декември.
Според информация от “Топлофикация“ Враца сметките за следващите месеци са по-ниски, заради по-топлото време и по-малкото количество произведена и продадена топлоенергия.