Намериха марихуана в двама младежи от Враца
Намериха марихуана в двама младежи от Враца / netinfo
Суха марихуана намериха полицаи при проверка на лек автомобил “Ауди А4” във Враца. Колата е управлявана от И.Д на 22 години от Враца, с него е пътувал и Г.Г. на 19 години. Дрогата – около 1 гр., е била в наелонов плик, имало е и хартиени сгъвки за тютюн. В Г.Г. е открита и саморъчно направена цигара, която при полевия тест е реагирала на марихуана.

При последващо претърсване, в домът на И.С., е намарана и иззета около 500 гр. зелена тревна маса, която при тестът, също е реагирала на марихуана.