Диагностично-консултативния център във Враца приключи стопанската година със загуби в размер на 338 хиляди лева и така се нареди на последно по показатели сред седемте общински здравни дружества.
Кметът на града инж. Тотю Младенов заяви, че това е едно доста тежко наследство, което е заварил като състояние, новият управител доктор Крум Крумов при стъпването си в длъжност. „С новия управител и с помощта, която вече гласува Общинския съвет ще се опитаме да помогнем на дружеството.”, заяви господин Младенов, като заяви още, че част от оздравителната програма ще е закупуването на нов модерен апаратна стойност 35000 лева и ще бъде платен със средства от общинския бюджет.