18 годишна от Монтана се самоуби
18 годишна от Монтана се самоуби / netinfo
18 годишно момиче е починало в болницата в Монтана, вероятната причина за смъртта е самоубийство. Девойката, с инициали К.В., е била открита в безпомощно състояние, на циментова площадка до блок 32 в ж.к. “Младост” в гр. Монтана. На местопроизшествието е намерено предсмъртно писмо. Извършен е оглед. По случая е образувано досъдебно производство в РПУ-Монтана.