В Черно море отново ще разчитат много на импровизацията на капитана Георги Илиев / Добри Атанасов
„Черно море“ приема „Левски“ днес в мач от 26-ия кръг, който е последен от редовния сезон в Първа Професионална лига. Двубоят ще се играя в Каварна и е  с начален час 17:30. И двата тима са сигурни за Топ 6. Въпреки това, мачът е важен и за двата отбора. При победа „моряците“ ще запазят четвъртото място, без да се интересуват от резултатите на „Локо“ Пд и „Дунав“. Успех за „сините“  най-малкото ще запази авансът им пред ЦСКА.
Наставникът на „Черно море“ ще бъде лишен единствено от услугите на Бакари. Останалите са на линия за двубоя. Николай Митов няма да може да разчита на Амаду Сукуна, Джереми де Ноойер, както и на юношите Ивайло Найденов и Станислав Иванов.
Станислав Тодоров е определен за главен рефер на мача. Помощници на Станислав Тодоров ще бъдат Мартин Димитров и Станимир Илков. За четвърти рефер е определен Стефан Димитров, а за допълнителни асистент съдии Владимир Вълков и Рюстем Карагерен. Съдийски наблюдател на двубоя е Йордан Гулев.