Клуб Васил и Георги Илиеви с един медал от първенството при момчетата
Клуб Васил и Георги Илиеви с един медал от първенството при момчетата / Дарик- Кюстендил, архив

Стефан Тодоров отсрами кюстендилската школа по борба на Държавния лично- отборен шампионат за момчета във Враца. Той спечели сребърен медал в категория до 66 кг., като загуби на финала от Красимир Крумов от "Рилски спортист". Достойно се представи и Йоан Спасов, който е 5- ти при 38- килограмовите.
В повечето категории имаше сериозна конкуренция, с по 34, 35 и 41 състезатели. Сашко Атанасов е 11- ти, в категория 59 кг.; Кристиян Панайотов е 13- ти, в категория 53 кг; Илиян Василев е 15- ти при 47- килограмовите.
Купата за отборен победител отиде при "Рилски спортист"- Самоков, като призовата тройка допълват "Ботев"- Враца и "Левски"- София.