Преглед на печата - 21 октомври
Преглед на печата - 21 октомври / netinfo

„Отсвирваш преброител- олекваш с 60 лв."- водещо заглавие днес за „Новинар юг". 1 400 ще звънят по вратите през пролетта на 2011-а, разказва вестникът.

Над главата днес: снимка-отправка към стр.2 със заглавие: „Хасковските кръстовища 9 децибела над нормата". Опасен трафопост дава ток на Ставри Димитрово- също тема от 1 стр. с пренос към стр. 3 в „Новинар юг" днес.

Още акценти от 1 стр.: „1 445 шофьори в областта със златен талон" и „Машина смаза крака на младеж".

„Асфалтират по левия бряг с пари по програма ИСПА"- водещата тема от 2 стр. днес с адрес Димитровград. Общината няма да иска гаранции от изпълнителите на двата проекта, пише „Новинар юг".

На стр. 3 „Вкараха в съда обвинената за рекетьор озеленителка".

„В Банкя редовно кацат НЛО"- това твърди езотерикът Кубрат Томов в интервю на стр. 4.

„Димитровград си оправя головата разлика с „Тунджа"- акцент от спортната 5 стр.

„Бил Гейтс ни праща 20 компютъра и сървър"- водеща тема от последната страница на „Новинар юг".

„Зазимяването на обект не е строителство, кмете"- това е заглавието-обръщение над главата на другия всекидневник „Хасковска Марица" с отправка към стр. 4, посветена на тази тема.

Останалите заглавия от първа страница: „В незаконно село има законни партиди на ВиК"- в Ставри Димитрово не е ясно кой плаща ток и вода, констатира областният управител.

„Броят ни и ако не щем, 60 лв. глоба за отказ"- водеща тема от 2 стр.

„В Любимец като Хасково- работят 4 дни в седмицата"- заглавие от стр. 3.

„Не кметът, а дъждовна вода препънала „Хайткамп" - темата на броя на стр. 4 в „Хасковска Марица" с адрес Димитровград.

На 5 стр.: „Джипитата отдавна престанаха да бъдат лекари"- това казва в интервю за „Хасковска Марица" проф. Дамян Дамянов.

„Чудесен Григор вече е на четвъртфинал"- водеща тема за спортната стр. 6.

„Поетеса представя нова книга в КДК, фенка прави клип по нейно стихотворение"- тема от последната страница на вестника днес.