ОФК Поморие приключи есенния полусезон със загуба от Банско
ОФК Поморие приключи есенния полусезон със загуба от Банско / netinfo

Eсенният полусезон на "Б" група приключи за ОФК "Поморие". В последния си мач тимът загуби от гостуващия състав на ПФК „Банско". Поморийци тотално надиграха противника, но въпреки това отстъпиха като домакини и срещата завърши при резултат 0:1.
През първото полувреме доскорошният лидер в класирането направи редица пропуски. Ахмедов два пъти не успя да отбележи от малкото наказателно поле, а удар на Шоколаров премина на сантиметри от дясната греда на „Банско". Гостите откриха резултата едва в 54-та минута чрез точен изстрел с глава.
Старши треньорът на „Поморие" Малин Орачев определи мача като изключително напрегнат и оспорван, изпълнен с отлични атаки, голови ситуации и много старание от страна на момчетата. Той сподели още, че обмисля селекцията на отбора и търси футболисти с желание да се развиват.