Тежко крушение за Бербатов
Тежко крушение за Бербатов / netinfo
В мач от 28-я кръг на Премиършип Димитър Бербатов заедно със своя Тотнъм загуби с 1:4 при гостуването си на Бирмингам.

В 7-та минута МакФадън подаде на Микел Форсел, който отбеляза първия гол в мача. До края на полувремето двата отбора не направиха нищо сериозно.

В 55-та минута започна головото шоу за Бирмингам. Себастиан Ларсон покачи резултата на 2:0, а в 59-та минута и в 81-та Форсел оформи своя хеттрик. Почетното попадение за Тотнъм отбеляза Джърмейн Джинас в 90-та минута.

Дарби Каунти завърши 0:0 със Съндърланд, а Мидълсбро загуби с 0:1 от Рединг. Единственият гол в срещата отбеляза Джеймс Харпър в 90-та минута.

Нюкасъл отново загуби, този път с 0:1 от Блекбърн. Победното попадение за отбора от Ланкашър бе дело на Мат Дербишайър в 90-та минута.