Задържаха мъж заплашил с убийство
Задържаха мъж заплашил с убийство / netinfo

45-годишен мъж от гр. Брусарци задържаха полицаи от Лом за отправени закани за убийство към жена  от гр. Лом, съобщава информационния бюлетин на ОД на МВР - Монтана. При заплахите си той е използвал и газов пистолет. По случая служители на РУ- Лом са предприели незабавни оперативно-издирвателни мероприятия, извършили са претърсване в дома на мъжа, където са  открили и иззели пистолет марка "Рек", модел "Маями", 36 калибър, със заседнал патрон в цевта. Мъжът е задържан за 24 часа в ареста на РУ МВР Лом. Работата по случая продължава.