11 пияни шофьори са засекли за изминалото денонощие органите на реда във врачанско. С най-много алкохол в издишания въздух са били двама -
врачанин, с инициали Ц.М. и с лек автомобил „Тойота Корола", проверен е в „Дъбника", пред блок 14 - с 2,58 промила, и софиянец, с „Форд Ескорт", и инициали Т.Т - с 2,28 промила.