Все повече шофираме пияни
Все повече шофираме пияни / netinfo

11 пияни шофьори са засекли за изминалото денонощие органите на реда във врачанско. С най-много алкохол в издишания въздух са били двама -

врачанин, с инициали Ц.М. и с лек автомобил „Тойота Корола", проверен е  в „Дъбника", пред  блок  14 - с 2,58 промила, и софиянец, с „Форд Ескорт", и инициали Т.Т  -  с 2,28 промила.