Откриха удавеното момче
Откриха удавеното момче / netinfo
Откриха тялото на удавилия се, в язовира край с.Върбешница, младеж. В операцията са участвали водолази от екипа на “Гражданска защита” Монтана. Предполага се, че 17 годишното момче е получило схващане на мускулите, в резултат от попадане в студен пласт вода. По случая е заведено дознание в РПУ Мездра.