Нови жалби за изборни нарушения във Враца
Нови жалби за изборни нарушения във Враца / netinfo

Две нови жалби за нарушения в провеждането на изборите са били подадени към Общинската избирателна комисия - Враца. Първата е за наличие на повече от един застъпник и един пълномощник от политическа сила в изборните секции в кварталите Бистрец и Кулата, и село Нефела.

Другата е, че политическа сила е провела днес във Враца своя областна конференция. Политическата сила не участва в провеждащите се днес частични местни избори.