НАП ще награди най-добрите си служители
НАП ще награди най-добрите си служители / netinfo

За шеста поредна година НАП ще проведе конкурса "Служител на годината". В него ще се включи и Териториалната дирекция във Враца. Инициативата има за цел да награди служителите на агенцията, които със своята работа са допринесли за развитието на администрацията и постигането на целите й. Отличени ще бъдат служители в 6 категории - "Обслужване", "Събиране", "Контрол", "Обжалване", Служител обща администрация" и "Служител на централно управление". Първият етап на конкурса започва днес и ще продължи до 30 октомври. В него служителят от даден отдел събрал най-много гласове се класира за Етап 2.