Наградиха спортисти от Видин
Наградиха спортисти от Видин / netinfo

Заместник-кметът на община Видин Борислав Ванков днес връчи наградите за „Спортист на месеца" за август и септември. Отличени за месец август са ФК „Бдин-Видин", а за септември -  Мария Симеонова от тенис клуб „Бдинци 2000". Грамотите получиха Йордан Петков, треньор на видинските футболисти и треньорът на тенис клуба Петър Николов.  

Борислав Ванков изрази удоволствието си, че и двата отбора показват все повече градивност и развитие, подплатени с успешни резултати на регионално и национално ниво. „Във Видин винаги е имало потенциал и в тази насока и винаги сме дарявали добри играчи на едни от най-популярните спортове", каза още заместник-кметът. Той допълни, че ръководството на община Видин ще продължава да подпомага развитието на спорта в града.