Служители на ОД МВР Монтана бяха наградени по повод 8-ми ноември - професионалния празник на българската полиция. Директорът комисар Валери Димитров награди 5-ма служители с "обявяване на благодарност" и 5-ма - с "писмена похвала".
Със заповеди на комисар Димитров в длъжност са повишени 23-ма служители на дирекцията и районните управления на МВР в областта. Отличията са за показани високи резултати в служебната дейност и са свързани с увеличение на трудовото възнаграждение.
На тържественото събрание снощи директорът на ОД МВР Монтана прикани служителите на реда да работят за връщането на доверието на хората в институцията и обеща на колегите си при всеки добър повод да повишава в длъжност и да има парични стимули за заслужилите полицаи.