Над 7 милиона лева инвестиции ще влязат в област Враца, от Предприятието за управление дейностите по опазване на околната среда стана ясно на заседание на управителния съвет.
Парите ще бъдат вложени по проекти за изграждане и реконструкция на водопроводи, канализации и сметосъбирането.