Мъж се самоуби в Берковица
Мъж се самоуби в Берковица / netinfo

51-годишен мъж от Берковица е бил открит обесен в местността „Калето" пред ресторант „Ловен дом", съобщават от полицията. При извършения оглед на трупа не са открити видими следи от насилие. Тялото е транспортирано в монтанската болница за извършване на аутопсия. По случая продължава работа РУ МВР-Берковица. Образувано е досъдебно производство