Мотоциклетист в болница след катастрофа
Мотоциклетист в болница след катастрофа / netinfo

Мотоциклетист пострада при транспортно произешествие на гл.път Е 79, край Монтана, съобщиха от ОД МВР. На 12 ноември,. около 17,00 ч., в района на завод "Монтана", се удрят мотоциклет "Сузуки ГСХ - 75ОФ", с водач 32-годишния К.К., и лек автомобил "Шевролет Авео", управляван от 33-годишния Е.И., и двамата от областния град.

Вследствие на сблъсъка е пострадал мотоциклетистът, който е със средна телесна повреда, без опасност за живота. Настанен за лечение в МБАЛ-Монтана. Причините за катастрофата са в процес на изясняване. Водачите са изпробвани за алкохол, като пробите са отрицателни.