Младеж обгоря при кражба
Младеж обгоря при кражба / netinfo

15-годишно момче от село Лехчево е било прието в спешния медицински център в Козлодуй с обгаряния на лицето и тялото вчера през нощта, съобщават от полицията. Направеното бързо разследване е установило, че младежът заедно с още трима свои приятели се опитали да откраднат кондензат от неработеща "Сонда за природен газ" в землището на с. Хайредин. При опит да запалят цигара е възникнал пожар. На мястото на инцидента е намерен напълно изгорял лек автомобил "Опел". По-късно органите на реда са открили и другите съучастници, които са на 15, 16 и 19 години.