Конфискувани вещи отиват за общините
Конфискувани вещи отиват за общините / снимка: DarikNews.bg

200 хил. лв. е разпределило финансовото министерство за пътна инфраструктура в селата на врачанско, стана ясно при днешната визита на Симеон Дянков във Враца. От там също така са отпуснали, компютри, оборудване, автомобили, които да бъдат разпределени от областната администрация на училища, общини и спортни кубове. В тази връзка министър Дянков каза, че конфискувани от държавата вещи вече ще се дават на областните администрации и общините в България, а не само на министерствата, както беше до сега. За целта е създадена работна група, която да разглежда исканията и да разпределя вещите по приоритети.