Хванаха шофьор с дрога
Хванаха шофьор с дрога / netinfo

Канабис откриха пътните полицаите при специализирана полицейска операция тази сутрин в 2.50 ч., при проверка на автомобил „Форд", съобщават Областната дирекция на МВР във Враца. 18-годишният водач е криминално проявен, осъждан.  В колата са пътували още трима на възраст от 13 до 25г. Установено е, че канабисът открит в автомобила , е собственост на шофьора. Той е задържан за 24 часа.