Директорката на ОУ В. Левски във Враца почина от усложнения след ОРЗ
Директорката на ОУ В. Левски във Враца почина от усложнения след ОРЗ / netinfo

Жена почина във Враца днес, след като седмица е имала симптоми на остро респираторно заболяване, научи Дарик. Според познати тя била с кашлица и е вземала антибиотик. Днес състоянието й се е влошило и скоро след като е приета в Спешен център, е починала.

По непотвърдена информация, смъртта е настъпила заради тежка двустранна пневмония, но точната причина ще стане ясна след аутопсията. Жената е учителка, директор на ОУ "Васил Левски" във Враца.