Дете оцеля след скок от третия етаж
Дете оцеля след скок от третия етаж / Дарик

12-годишно дете скочи тази нощ от третия етаж на дома си на ул."Хр. Ботев" във Враца, научи Дарик. То е прегледано в Спешния център и е без сериозни наранявания. По непотвърдена информация детето е било с психични отклонения, а по време на инцидента майката е била пияна. Тя сама отглежда детето си, досега не е имало подобни инциденти в семейството. До сега семейството не е било в регистъра на отдел "Закрила на детето", откъдето отказаха коментар по случая.