Виолетовите завършиха наравно в Русе
Виолетовите завършиха наравно в Русе / netinfo
2:2 завърши контролната среща между “Дунав” /Русе/ и “Етър- 1924”, която се игра на Градския стадион в крайдунавския град. Младен Стоев откри резултата в полза на домакините в 10- та минута с далечен удар, при който топката рикушира последователно в двата странични стълба и спря в мрежата зад Рашков. Само 10 минути по-късно капитанът на великотърновци Мариян Генов изравни, след асистенция на Ивайло Димитров. До края на първата част пред Ивелин Драшков се откри отлична възможност за гол, но той стреля слабо. В 55- та минута Шанер Ремзи вкара от малък ъгъл за 2:1, като посрещна отбита от Патеев топка. В 71-та юношата на столичния “Левски” Павлин Карагитлиев, който е на проби в “Етър- 1924” изравни за 2:2. Следващата контролна среща на великотърновци е в събота в Шумен срещу едноименния отбор.