Три автобуса и нов автомобил изкарва НАП-Пловдив на публичен търг през месец май. Те са собственост на фирми с големи задължения към данъчните и с продажбата част от тях ще бъдат погасени. Автобусите са в добро състояние и в движение, и са с начална цена от 21 000 лева. Автомобилът „Хюндай" е произведен 2007 г. и се продава за 8800 лева.
Имот в регулация от 310 кв.м се продава до язовир Батак. Началната му цена е 11 250 лева. Сред другите стоки, които НАП Пловдив обяви за продажба през май, са шивашки робот за разкрояване и екструдерна линия за нанасяне на изолация и защитна покривка на кабели и проводници.
Подробности за всички търгове, които НАП-Пловдив обявява, могат да се намерят в интернет сайта на данъчните в категорията „Продажби". Огледи могат да се правят още от края на месец април.