Кирил Добрев търси фенове за червената евро-листа в Габрово
Кирил Добрев търси фенове за червената евро-листа в Габрово / 24 часа

Кирил Добрев, син на една от емблематичните за българския преход фигури, Николай Добрев, ще открие дискусията за предстоящите избори за европейски парламент в Габрово. На 17 март, понеделник, от 17.30 ч. в Ритуална зала на Общината, Кирил Добрев ще се срещне с местната общественост.

"Темите, които ще бъдат обсъждани са актуалната политическа обстановка, законодателни  инициативи, предстоящите евроизбори", съобщават организаторите от БСП.

Очаква се разговорът с Кирил Добрев да предизвика интерес не само в средите на червените, тъй като баща му беше от най-близките до президента Георги Първанов. Добрев-син, обаче, отказа да стане част от проекта АБВ и обяви, че е лоялен към социалистическата партия.

В момента Кирил Добрев е депутат от левицата и член на Националния съвет на БСП.

От БСП обявиха имената в листата си, за която Кирил Добрев ще се опита да печели привърженици по време ан срещата в Габрово:

1. Сергей Дмитриевич Станишев

2. Илияна Малинова Йотова

3. Георги Георгиев Пирински

4. Петър Атанасов Курумбашев

5. Достена Христова Ангелова-Лаверн

7. Евгени Захариев Кирилов

8. Александър Тихомиров Симов

9. проф. Андрей Лазаров Пантев

10. Ия Тодорова Петкова- Гурбалова

11. Пламен Димитров Чернев

12. Стоян Ташков Ташков

13. Наталия Стоянова Стоянова - Петрова

14. Катя Колева Келевска

15. Момчил Стефанов Неков

16. проф. Николай Филев Джагаров

17. Николай Асенов Тишев