Добруджа 07 срещу Нефтохимик на полуфинала за Купата
Добруджа 07 срещу Нефтохимик на полуфинала за Купата / БГ Волейбол

Волейболистите на Добруджа 07 се класираха за полуфиналите на турнира за Купата на България с три категорични победи в групата си и без загубен гейм. В последния мач от предварителната фаза добричлии се наложиха с 3:0 гейма над Пирин /Разлог/.
Така Добруджа 07 спечели първо място в група А с пълен актив от 9 точки, а на второ място остана Левски Бол.

Победители в другата група станаха играчите на Монтана, на второ място се класира Нефтохимик, а шампионите от Марек отпаднаха от борбата. В среща от финалната четворка волейболистите на Добруджа 07 ще играят с бургазлии в петък /24 април/ от 17.30 часа. В другия полуфинал от 20 часа ще се срещнат Монтана и Левски Бол. Финалния спор за Купата ще бъде на 25 април /събота/ от 17.30 часа.