Вихрен записа домакинска победа над Пирин Гоце Делчев
Вихрен записа домакинска победа над Пирин Гоце Делчев / снимка: gong.bg, архив

Вихрен победи с 1:0 Пирин - Гоце Делчев в контролна среща, играна на Градския стадион в Сандански пред 400 зрители. Победният гол за домакините падна 9 минути преди последния съдийски сигнал. Тогава младият Захариев нахлу отляво и с плътен удар прати топката в далечния ъгъл.

Преди това гостите пропуснаха да поведат в резултата, след като Моллов в 52-та минута от дузпа не успя да преодолее вратаря Симеонов. В 85-та минута пък бранителят на Вихрен Светослав Георгиев от пряк свободен удар прати топката в гредата на вратата, защитавана от Пирин - Гоце Делчев.