Левски омаскари Спартак, Цачев вкара 6
Левски омаскари Спартак, Цачев вкара 6 / netinfo
Дублиращият отбор на Левски подобри рекорда си, побеждавайки колегите си от Спартак Вн с гръмкото 9:0. Цели шест попадения реализира централният нападател Иван Цачев, който е и голмайстор на дублиращия син отбор.

Срещата бе изключително неравностойна, което ясно личи и от крайния резултат. В състава на Спартак присъстваха главно юноши, като на резервната скамейка личаха имената само на четирима футболисти, сред които нямаше вратар.

Първото полувреме завърши при резултат 5:0, като четири гола вкара Иван Цачев, а един добави израелецът Ели Зизов.

След почивката сините, водени от Бисер Хаздай, добавиха още четири попадения. Първо се разписа Цачев в 48-та, след самостоятелен пробив Гаджев направи резултата 7:0, последва нов гол на Иван Цачев в 74-та минута за 8:0. В края на срещата юношата Даниел Шмедин заби деветото попадение.

Съставът на Левски: Киш, Станчев, Стоев, Димитров, Илиев, Гаджев, Яшар, Чакъров, Цачев, Михайлов, Зизов. (Недялков, Манчев, Шмедин, Колев).