Амаури заби 5 гола в дебюта за Юве
Амаури заби 5 гола в дебюта за Юве / netinfo
Нападателят на Ювентус Амаури направи впечатляващ дебют с фланелката на „бианконерите”, реализирайки цели пет попадения във вратата на скромния тим на Мецокорона, който в момента се подвизава в Серия С2.

Близо 5000 привърженици на „старата госпожа” наблюдаваха първата проверка на тима за новия сезон. Двубоят завърши при резултат 7:1 в полза на Ювентус, а Амаури загатна за големия си потенциал, нанизвайки цели пет гола.

Нападателят вкара всичките си голове само за 41 минути, а в началото на второто полувреме бе заменен принудително, след като получи тежък удар в главата.

Освен Амаури с голове се отличиха още Паскуато и Еспозито, а в последните секунди на срещата Д’Акампо вкара почетното попадение за аматьорите.