Пуснаха парното на абонатите във Враца, които до сега бяха без отопление. След намесата на областния управител Пепа Владимирова и народния представител Николай Коцев "Булгаргаз" временно възстанови подаването на газ за врачанската Топлофикация. "Но това ще е само до края на месеца", обясни днес Н.Коцев. До тогава дружеството ще трябва да заплати по-голяма част от задълженията си, които възлизат на 6 млн.993 хил.лв.
Двамата отправиха призив към гражданите, които имат просрочени задължения, да направят всичко възможно да ги платят. В следващата сряда по инициатива на Пепа Владимирова ще се състои среща, на която се очаква Топлофикация да внесе предложения за кардинално решаване на проблема.