Около 11 хиляди квадратни метра на 40 улици в Монтана са изкърпени. В текущия им ремонт са вложени 240 хиляди лева, съобщи кметът Златко Живков. От 1 юли се започва работа по третото платно на булевард “Александър Стамболийски.
Продължават заявките от общностите в различни жилищни блокове в кварталите на Монтана за поставяне на олекотени градински пейки. 326 вече са монтирани в комплексите Пъстрина, Изгрев и Плиска. Поставени са и в Младост 1 и 2. Продължава монтирането на още 210 пейки, допълни Живков.