Полицейска приемна заработи във Вършец
Полицейска приемна заработи във Вършец / netinfo

Първата приемна на полицейските инспектори в гр. Вършец отвори врати. Тя се помещава на първия етаж в сградата на Поликлиниката в гр. Вършец, на бул. "България" № 2. Нейното създаване се дължи на съдействието на кмета на курортното градче Боряна Бончева, с чиято помощ стаята е предоставена за нуждите на полицейските инспектори от местното районно управление. Откриването й е във връзка с изискванията на стратегията "Полиция в близост до обществото".

Това е първата приемна, която отваря врати за гражданите на 7 000-ния Вършец. Работното й време е всеки вторник и петък - сутрин от 10 ч. до 12 ч. и следобяд от 13 до 15 ч.

Жителите от 8-те селища на община Вършец решават своите проблеми, свързани с намесата на органите на реда, в създадените приемни в сградите на кметствата на съответните населени места.