Ново предприятие във Враца
Ново предприятие във Враца / netinfo

Холандският посланик откри високо-технологична линии във Враца. Новото дружество ще функционира в рамките на вече действащо предприятие.

Създадено е съвместно от две фирми „Ромтех – 3 S” с финансовата подкрепа на холандското министерство за икономика и търговия. Основният предмет на дейност е асемблиране на печатни платки. Вече е пусната в действие и нова високо-технологична линия за СМД и обемен монтаж.

Официален гост на откриването беше д-р Антонио Георгиев, който заяви, че след откриването непременно ще се запознае с новата дейност и възможности на предприятието и възможностите му за намиране на пазар в областта на високите технологии.