Буря остави села в монтанско без ток
Буря остави села в монтанско без ток / netinfo
3 села в община Вълчедръм, област Монтана в момента са без ток след буря, преминала над региона преди час. Тя е станала причина за спиране на електрозахранването в общо 8 селища, съобщиха за Дарик от  “Гражданска защита” Монтана. Току що е възстановено електричеството в с.Медковец, населените места без ток са Черни връх, Септемврийци и Бъзовец.

За около 30-40 минути в монтанско е паднал интензивен дъжд в количества около 25 литра на квадратен метър, казаха още от “Гражданска защита”. Няма данни за наводнени сгради и улици.