“Корн” обърна “Интеграл” в последните 3 минути
“Корн” обърна “Интеграл” в последните 3 минути / netinfo
С три гола в последните три минути отборът на “Корн” стигна до пълен обрат в срещата с “Интеграл”, от програмата на зимния турнир по футбол, в четвъртък. До 38- ата минута на двубоя, в ДКС В. Левски", резултата бе 2:1 с голове на Давид Асенов и Иван Йорданов от великотърновския тим и на Даниел Овчаров от горнооряховския. Тогава Овчаров вкара второто си попадение в мача за 2:2, а при следващите две атаки Антоний Бачков и Ивайло Стоянов добавиха по още едно и 4:2 за “Корн”.
Оспорвано и през обрати премина и срещата “Бирария SPS”- “Царевец” 5:4. Юлиян Русев откри резултата, Радослав Аврамов и Димитър Аврамов се разписаха по два пъти за победителите, които в един момент водеха с 4:1. Победените се разиграха след почивката. За тях точни бяха Алексей Алексиев /2/, Ашкън Исмет и Кристиян Илиев, но стигнаха само до почетна загуба.
Евгени Суков /2/, Ивайло Венов /2/, Милен Александров, Виктор Йорданов и Николай Начев са голмайсторите за “Жълтата подводница” при впечатляващото 7:2 срещу “Ботев”. Филип Боев вкара и двата гола за ботевци.
“Импулс” също нямаше особени проблеми за 4:1 срещу “Видеосат”. За горнооряховци попаденията нанизаха Ивелин Цанков /2/, Христо Христов и Алекси Алексиев, за великотърновци реализира Павлин Симеонов.
Тази вечер са срещите: “Алумина Елит”- “Банани с пижами”, “СВА- пазар”- “Елица”, Парк- хотел “Дряново”- “Интеграл” и “Лас Вегас”- “Царевец”.