/ ПФК Черно море
Отборът на "Черно море" се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на БФС, съобщава официалният сайт на варненци. “Моряците”, родени след 2002 година, записаха победа и във втория си мач срещу Пирин. На стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост, варненци удариха благоевградчани с 3:0 и с общ резултат 5:0 продължават напред в турнирната надпревара.

Светослав Николов откри резултата в 13-ата минута, а до почивката Радослав Златев се разписа за 2:0 в 35-ата минута. Крайния резултат оформи Паоло Пасков в 55-ата минута.

Съперникът на Черно море за 1/2-финалите ще стане ясен през април 2018 година, когато ще бъде теглен жребият.

Съставът на Черно море: Никола Димитров (70-Георги Вълев), Златин Станков, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Драгомир Радев, Джан Хасан (75-Алекс Цеков), Светослав Николов, Калин Георгиев (65-Веселин Йорданов), Радослав Златев, Паоло Пасков (60-Мартин Милушев).