/ ПФК "Черно море"
Загуба с 0:4 записаха 15-годишните футболисти на "Черно море" при гостуването си на Лудогорец в мач от 24-ия кръг на Елитната група.

Минчев и Ндонгала под въпрос срещу „Лудогорец”

През първата част варненци допуснаха три гола, а след почивката домакините се разписаха още веднъж. За целия мач “моряците” създадоха две добри положение, а наставникът Станислав Стоянов определи това като крайно незадоволително.

“Слаб мач за нас. Не влязохме в срещата добре и оттам ни дойдоха проблемите. Играхме много под възможностите си”, каза треньорът на Черно море. В следващия кръг неговият тим приема Берое, а срещата е на 1 май, от 11:00 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.