Отчетно - изборно събрание на местната структура на партия ГЕРБ ще се проведе тази вечер в Стара Загора.
„Промени в настоящото ръководство на ГЕРБ ще има. Надявам се, много от ръководните длъжности да бъдат заети от млади хора", каза в студиото на Дарик областният и общински лидер на ГЕРБ инж. Недялко Недялков. Той допълни, че след приключването на вътрешните избори, ще бъде направен анализ на дейностите в малките населени места.
„Предстои да проведем и среща с кметската управа, за да видим какво още може да се направи по структурната реформа в общината, след което ще започнем да се приготвяме за следващите избори", информира Недялков Недялков и заяви, че е убеден в победата на ГЕРБ на предстоящите местни и президентски избори.
Над 600 делегати ще присъстват на отчетно - изборното събрание , което започва в 19 часа в Синдикалния дом. Близо 20 хиляди членуват в ПП "ГЕРБ" в Старозагорска област.
В прикачения файл чуйте кои са печелившите фигури от партия ГЕРБ за президентските избори според Недялко Недялков.