Сливен направи равен със Славия
Сливен направи равен със Славия / netinfo

Oтборът на Сливен, продължи серията си без поражение в родния шампионат, след като завърши 1:1 при домакинството си на Славия. Белите откриха резултата в 51-та минута чрез Керчев, който овладя центриране на Виктор Дениран и изпрати топката в мрежата на Сливен.

Веднага след гола Иван Стоянов имаше шанс да възстанови равенството, но ударът му от пряк свободен удар бе отразен със страхотен плонж на Господинов.

Голът за домакините дойде в 66-тата минута, когато Янев центрира в наказателното поле, бранителите на Славия изчистиха, но топката попадна в Марин Ценов, който вкара в долния десен ъгъл на вратата на Славия.

До края на мача многото смени накъсаха играта и до нов гол не се стигна.

Все пак Славчо Георгиевски си изкара глупав червен картон в последната минута на мача. Македонецът извърши груб фаул, след което си позволи да репликира съдията Мартин Богдев, който му вдигна червен картон.

СЛИВЕН - СЛАВИЯ 1:1 (0:0)