ОФК Сливен победи Ботев /Пд/ и при дубъла
ОФК Сливен победи Ботев /Пд/ и при дубъла / netinfo

Вторият отбор на ОФК Сливен разгроми Ботев /Пд/ с 8:2 в мач от Дублиращото първенство. Още в 4-тата минута Антон Иванов вкара първия гол. В 23-ата минута домакините имаха възможност да изравнят след изпълнение на дузпа. Две минути преди края на първото полувреме Атанас Апостолов увеличи преднината на "войводите" с още един гoл, но с това интригата на първата част не завърши. В последната минута на полувремето Ивайло Петров от дузпа направи резултата 1:3.

След почивката отборът на Сливен продължи с атаките пред противниковата врата и голът не закъсня. В 62 - ата минута отново Апостолов вдигна резултата на 1:4. Пет минути по-късно Апостолов направи резултата 1:5.

До края на срещата голмайсторски умения показаха Александър Балездров, Иван Винков и отново сложилият началото на головия маратон Антон Иванов, като головете нарастнаха на 1:8. В 90-ата минута домакините успяха да вкарат още един гол и така мача завърши при резултат 2:8