Детския отбор на Сливен победи ЦСКА на четвъртфинал за купата на БФС
Детския отбор на Сливен победи ЦСКА на четвъртфинал за купата на БФС / netinfo

Отборът на ОФК Сливен спечели четвъртфиналния мач за Купа БФС при деца родени през 1996 г срещу състава на ЦСКА на спортен комплекс „Хаджи Димитър" с 1:0. Мачът започна на високи обороти и желание за победа и от двете страни, като това доведе и до малко по-твърда игра и остри влизания. При едно такова влизане  Пламен Драгнев от състава на Сливен  бе контузен в 26-ата минута и това накара старши-треньора Данчо Йоргов да направи принудителна смяна. На мястото на Драгнев влезе Цветан Кръстев. През второто полувреме дойде и победния гол. Негов автор стана Иван Дянков в 55-ата минута. Въпреки успеха обаче, Сливен се наложи да доиграва мача с човек по-малко. Причина за това бе изгонването на Велислав Димитров, заради показаният му втори жълт картон в тази среща.След този мач Сливен се класира на полуфинал за Купа БФС. Мачът ще се играе през пролетта, а съперникът ще бъде определен чрез жребий.