Аристон прави равен с Нафтекс. Заминава за турнир в Италия
Аристон прави равен с Нафтекс. Заминава за турнир в Италия / netinfo
Детският отбор на Аристон направи 1:1 като домакин срещу Нафтекс в първата четвъртфинална среща за републиканското първенство. До този момент младите формации на бургаския клуб, чиято детско-юношеска школа е една от най-добрите в България, традиционно са записвали победи с изразителни резултати срещу русенските отбори.

Младите аристонци обаче показаха страхотна игра и през целия мач доминираха над именития си съперник, като съвсем заслужено поведоха в резултата с гол на талантливия Гюрсес Александров, който не пропусна да се разпише и в този мач.

Пет минути преди края на срещата гостите от Бургас успяха да изравнят резултата при една от редките си атаки към вратата на червените. Датата за реванша в Бургас все още се уточнява.

Междувремено от щаба на червените съобщиха, че късно вчера три формации от детско-юношеската школа на клуба са отпътували за Италия, където ще вземат участие в престижен турнир с още 60 отбора от цяла Европа.