Великденска победа за юношите старша възраст на Велбъжд
Великденска победа за юношите старша възраст на Велбъжд / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

След победа и спечелени три точки посрещнаха Великден футболистите на „Велбъжд"- юноши старша възраст. Те се наложиха с минималното 2:1 над последния в класирането на Югозападната зона „Оборище"- Панагюрище.
Изходът от двубоя се реши още в 9- та минута, когато футболист на гостите получи червен картон и бе отсъдена дузпа за „Велбъжд", която Любослав Александров превърна в гол. Георги Георгиев покачи на 2:0 в 27- та минута.
Денис Нечемски получи също червен картон, в 41 минута и така на терена останаха по 10 футболисти и от двата тима. „Оборище" върнаха до края на мача само един гол в 51- та минута.
Кюстендилци са на 10- то място в класирането на зоната, с 18 т., колкото имат „Вихрен" и „Оскар ЕЛ", които са на 8- 9 място.