Прекъснаха мача на Иванович
Прекъснаха мача на Иванович / netinfo
Последният за деня мач на международния турнир по тенис за жени в Берлин с награден фонд 1,34 милиона долара между номер две Ана Иванович и десетата Aгнеш Савай бе прекъснат

Поради настъпилата тъмнина двете тенисистки ще продължат четвъртфиналния си двубой утре при резултат 3:6 и 6:4, като сръбкинята Иванович взе първия сет, а унгарката Савай изравни резултата след втория.

Загуба претърпя друга сръбска звезда - четвъртата поставена Йелена Янкович, която бе победена от номер седем Елена Дементиева от Русия с 6:3, 2:6, 6:3.

На полуфинал вече се класираха рускинята Динара Сафина, победила американката Серена Уилямс и , Виктория Азарьонка от Беларус, която се наложи над украинката Альона Бондаренко.