Локо София с пълен актив след успех над Пирин
Локо София с пълен актив след успех над Пирин / netinfo
Локомотив София е с пълен актив от 6 точки след първите 2 кръга в родната А Група и по този начин излезе на второ място след Черно море.

На стадиона в Надежда „железничарите” победиха Пирин с минималното 1:0 пред погледа на националния селекционер Пламен Марков.

Единственото попадение в срещата отбеляза Виктор Шпишич в 12-тата минута, когато се промъкна през трима играчи на Пирин и от близко разстояние откри резултата.

6 минути по-късно Джилас можеше да удвои преднината, но ударът му с глава след центриране на Бандаловски срещна напречната греда. През второто полувреме Добрев и Митев имаха удобни положения, но така и не успяха да вкарат втори гол за домакините.

Въпреки това столичните „железничари” бяха перфектни в защита и не позволиха на Пирин да застраши вратата на Бонджулич.

За отбора от Благоевград това е втора загуба, която ги закотви в дъното на класирането.