Автогол класира Реал на 1/8 финал на Шампионска лига
Автогол класира Реал на 1/8 финал на Шампионска лига / netinfo

Автогол на румънския полузащитник на Стяуа /Букурещ/ Банел Николица класира Реал /Мадрид/ за осминафиналите на Шампионската лига по футбол. Николица не видя, че вратарят Черна излиза и търколи топката в празната врата в 70-та минута.

Реал /Мадрид/ победи с 1:0, а само три минути след автогола на Николица можеше да увеличи резултата, но холандският нападател Руд ван Нистелрой пропусна дузпата, която сам си изработи. 30-годишният холандец Руд ван Нистелрой бе предпочетен в последния момент пред бразилската суперзвезда Роналдо да води атаката на мадридчани.

Като цяло мачът на стадион "Сантяго Бернабеу" бе доста посредствен, с множество прекъсвания на играта и с много грешни подавания. Единствено младият бразилски национал на домакините Робиньо бе на висота.